Specjalista Ds. Certyfikacji (Rolnictwo Ekologiczne)

Kraków, wtorek, 12 lutego 2019, godz. 10:09

Ogłoszenie o pracy firmy TUV Rheinland Group w branży Rolnictwo, Ochrona środowiska, Konsulting, Doradztwo, Administracja biurowa, w Krakowie na stanowisku Specjalista Ds. Certyfikacji (Rolnictwo Ekologiczne).

Oferta zatrudnienia:

Kluczowe obowiązki:

  • Ocena dokumentacji inspekcyjnej i podejmowanie decyzji certyfikacyjnych w ramach posiadanych uprawnień
  • Przygotowywanie korespondencji, dokumentów i sprawozdań
  • Rejestracja zleceń w bazach danych
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami w zakresie ustaleń dotyczących realizowanych usług i dokumentacji
  • Udział w innych projektach prowadzonych w sekcji – np. szkolenia
  • Utrzymywanie i podnoszenie uzyskiwanych uprawnień

Oczekiwania wobec pracownika:

 Nasze oczekiwania:
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, zaawansowany Excel)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze)
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży rolniczej
  • Mile widziane uprawnienia inspektora rolnictwa ekologicznego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i terminowość

Propozycje pracodawcy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo na okres ok. 1,5 roku
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do kart sportowych
  • Dobra atmosfera w pracy - Współpraca w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze
  • Rozwój zawodowy - Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy - Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 2305346.

Praca w tej samej branży

Kraków
14 marca 2019
Kraków
Kraków – Wielicka Biznes Park
Krakow

Najnowsze ogłoszenia

Kraków
Administracja biurowa, Audyt, Księgowość, Obsługa klienta, Podatki, Praktyki, Sprzedaż, Staż
Krakow
Informatyka, Kadra zarządzająca, Programowanie
Krakow
Inżynieria, Kontrola jakości, Projektowanie
Krakow
Administracja, Informatyka, Inżynieria, Projektowanie
Kraków
Informatyka, Inżynieria, Programowanie, Projektowanie