Montażysta Systemów Meblowych

Kraków, środa, 13 lutego 2019, godz. 09:41

Ogłoszenie o pracy firmy MIA Sp. z o.o w branży Praca fizyczna, Logistyka, Dystrybucja, w Krakowie na stanowisku Montażysta Systemów Meblowych.

Oferta zatrudnienia:

POSZUKUJEMY

  •  osoby na stanowisko montażysta systemów meblowych, której obowiązkiem będzie:
  • przygotowanie elementów do montażu,
  • montaż systemów ekspozycyjnych w sklepie  wg zleconego projektu,
  • kontrola jakości zmontowanych elementów zgodnie z założonymi standardami,
  • pakowanie elementów.

Oczekiwania wobec pracownika:

OCZEKUJEMY
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności współpracy w grupie,
  • sumienności,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Propozycje pracodawcy:

OFERUJEMY

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • w dynamicznej i przyjaznej firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

Poznaj więcej szczegółów, aplikuj na to stanowisko - kliknij tutaj

Identyfikator oferty: 2307099.

Praca w tej samej branży

Kraków
15 marca 2019
Kraków
Kraków
26 lutego 2019
Kraków
24 lutego 2019
Kraków - Nowa Huta
13 marca 2019

Najnowsze ogłoszenia

Kraków
Audyt, Księgowość, Podatki
Kraków
Kraków
Krakow
Informatyka, Programowanie
Kraków
Praca fizyczna